Ana Sayfa Politika Sosyal, Sağlık 4 Mayıs 2020 1326 Görüntüleme

“İşte Doktorların Gizlice Kullandığı Korona İlacı!”

“İşte Doktorların Gizlice Kullandığı Korona İlacı!”

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüse karşı karvakrol içeren yağların karışımı bir umut olarak ortaya çıktı.

Dünyanın mücadele ettiği korona virüse karşı ilaç ve aşı araştırmaları devam ederken, standardize edilmiş karvakrol ile koronayı yenmenin mümkün olduğu ortaya çıktı.

Karvakrol içeren yağların karışımı virüs karşısında bir umut olurken, şimdiye kadar korona virüse yakalanan 6 doktor, standardize edilmiş karvakrol ile virüsü yendi.11 tanesi ileri seviyede olan yüzlerce korona hastasını karvakrol ile ayağa kaldırdığını belirten Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Mehmet Akdemir, konu ile ilgili Yeniçağ’a özel açıklamalarda bulundu.

“BU İLAÇ KORONA VİRÜSÜN İLACI”

Y. Çağ’dan Fatih Ergin’in haberine göre Akdemir, “Bu ilacı hastalarıma kullandım ve iyi sonuçlar elde ettik. Bu ilacı şu anda 15 şehir ve 27 tane korona merkezine gönderdik. Arkadaşlar ilaçları orada kullandılar. Bazı hastalarımızda dramatik sonuçlar aldık. Bu insanlar entübe sınırında. Bu hastalarda ciddi iyileşme gördük. Tabii ki bütün hastalarımızda aynı sonucu alamadık. Ancak bazı hastalarımız son döneme girmiş ve artık sonuç alınması çok zor hastalardı.” şeklinde konuştu.Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Mehmet Akdemir Akdemir, şu anda ilacın hangi seviyedeki hastaya uygulanıp uygulanmadığı hakkında herhangi bir bilgi olmadığını belirterek, “Ama ben kendi bilgilerime dayanarak söyleyeyim, ilaç işe yarıyor. İnsanlara kullanıyoruz ve bu ilaç korona virüsün ilacı mı, bence evet. İlacı yaymak gerekir.” dedi.

“ELİMİZDE ÇOK DEĞERLİ BİR ELEMENT VAR BOR GİBİ”

“Biz bazı hastalarımızın nasıl iyileştiğine şaşırıyoruz. Bu hastalarımızın hepsinin akciğer görüntüleri kayıt altında.” diyen Akdemir, “Ancak bilimsel sonuç almak için henüz erken, çünkü bilimsel sonuç almanız için bir gruba ilacı vermeniz, diğer gruba ise vermemeniz lazım. Bunu kanıtlamak için henüz erken dediğimiz gibi. Ben Ercüment Hoca (Ovalı) ile  görüştüm, onların elinde izole virüs var. Büyük ihtimalle kendi ellerindeki virüse bu ilacı gösterecekler.” ifadelerini kullandı.

Akdemir sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Ancak bu ilacın koronaya karşı daha önceden çalışması var. Bu ilaç, hastane mikroplarına da normal ilaçlardan daha fazla gösteriyor. Bunlar zaten biliniyordu ve ilaç haline getirildi ve biz de denedik. Karvakrol içeriyor. Elimizde çok değerli bir element var bor gibi. Bize satılan kekiklerle ilgili, 70 kiloysanız buna göre kekik tüketmeniz gerekiyor. İlacın bir tabletine tekabül ediyor. Günde 210 kilo almanız gerekiyor 3 tabletini bulmak için. Bu ilaçla baya hastamızı ayağa kaldırdık ama kayıt altına almadık. Tahmini olarak 100’ün üstüne çıkmıştır. Eş dost arkadaşlarımıza söylüyoruz ve kullanın diyoruz. Bence bu ilacın bir şekilde söylenmesi gerekiyor. Bu ilacın işe yaradığı yıllardır bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 1985 yılında korona ailesine karşı bu ilacın etkinliği ortaya çıkmış.” yuzdeyuzhaber

 

41